Pondělí, 22. Červenec. 2013

Šest důvodů, proč začít věnovat pozornost LinkedIn

  1. Roste opravdu rychle: Nejrychleji rostoucí sociální síť podle http://www.forbes.com/
  2. Uživatelé jsou aktivní: LinkedIn má více zobrazení stránek a vyšší tempo růstu než kdy předtím. V Austrálii zasáhla více než 4 miliony uživatelů, včetně 80 procent všech tuzemských profesionálů.
  3. 3. Dobrá data: Každý je posedlý daty a v současné době neexistují aktuálnější dostupné informace, než na stránce LinkedIn. Nemá smysl mít účet na LI, pokud ji nebudete aktualizovat.
  4. Obsah: LinkedIn přesunul svou pozornost na obsah, protože tomu se dostane 6x větší míra zapojení než nabídce pracovních míst. Jejich program Influencer zaznamenal fenomenální úspěch, např. příspěvek Billa Gatese o Warrenu Buffettovi si přečetlo více než 1,4 milionu lidí. http://linkd.in/10eUkFv
  5. Rostoucí počet mladých uživatelů: Studenti jsou nejrychleji rostoucí demografickou skupinou. Mladší lidé při vstupu na pracovní trh jsou si stále více vědomi, jak je důležité mít profesní profil, který ve výsledcích přijde jako první, když je někdo hledá na Googlu. Kam jdou studenti, budou mnozí následovat … stačí se podívat na Facebook.
  6. Cílené a kreativní kampaně: Můžeme očekávat větší kreativní kampaně, které v budoucnu projdou přes LinkedIn. Tato platforma má členskou základnu vlivných odborníků. LinkedIn zrovna spolupracoval s Holdenem a tutu skupinu zaujal zábavným a svěžím způsobem – dotazem Chcete být součástí A týmu? Tímto směrem se do budoucna jistě vydá mnoho agentur.

Odkaz na původní článek (v angličtině), kde se dočtete i kam LI směřuje http://bit.ly/1b7RcQE

Autor: KašMír

  • Share/Bookmark
NAPSAL Proximity Prague V 13:11