Pondělí, 4. Listopad. 2013

Virální videa, co si zaslouží vaši pozornost – TOP!

Was iOS 7 created in Microsoft Word?

České virální video, které by mělo přes 2 miliony zhlédnutí, nemusí být jenom od ViralBrothers (i když i ti mají nový kousek venku) nebo reklama od T-Mobile. Žebříčky aktuálně drtí neuvěřitelné video, ve kterém s otevřenou pusou sledujete, co všechno umí Word. Václav Krejčí a jeho “tutoriál” na to, jak si ve Wordu (ne Photoshopu, ale opravdu ve Wordu) můžete sami vytvořit kopii hlavního screenu iOS 7. Video má už přes 2,5 milionů zhlédnutí a je prostě fascinující. Mimochodem, až si budete příště psát do životopisu “pokročilá znalost Microsoft Office”, vzpomeňte si na to, co jste právě viděli..

The Ultimate Smartphone Photobooth

Jak zpropagovat nové chipy do telefonů? Tohle může být odpověď. Téměř 5 milionů zhlédnutí.

Honda Illusions, An Impossible Made Possible – New CR-V 1.6 Diesel Video

Ani Honda není v TOP virálech nováčkem. Naposledy pobavila petrolheady s tribute videem pro Ayrtona Sennu, s nejvýkonnější sekačkou všech dob, s luxusním minifilmečkem Hands, nebo moc hezkým aprílovým vtípkem Honda Hair. Tentokrát na to jde přes optické iluze.

Virgin America Safety Video #VXsafetydance

Všechno to odstartoval rapující steward Southwest Airlines. Už vícero aerolinek upgradovalo svoje bezpečnostní instrukce na alespoň trochu zábavnější level. Asi nejviditelnější byl zatím Unexpected Briefing od Air New Zealand, který si hrál s tématikou Pána prstenů. Virgin America si jede na popovější notě. A je to docela catchy. 4 miliony zhlédnutí.

Vierjarige Tristan danst Gangnam style in Belgium’s Got Talent

Virální senzací minulého týdne je čtyřletý superroztomilý chlapeček v belgické talentové show. Co dělá? Tančí Gangnam style! A i když jsme mysleli, že tenhle song nebudeme chtít už tento rok ani jednou slyšet, tohle stojí za to, udělat výjimku. 5,5 milionů zhlédnutí.

Autor: KašMír
Zdroj: www.tyinternety.cz

  • Share/Bookmark
NAPSAL Proximity Prague V 09:41