Pondělí, 16. Prosinec. 2013

Videa na YouTube, která byste neměli minout

WestJet Christmas Miracle: real-time giving

Šokující Vánoce na letišti: nízkonákladová aerolinka ukázalu světu rozdílový marketing. Už ke 30 milionům zhlédnutí má tahle vánoční rozdávačka dárků od WestJet Aerolines. Možná pamatujete na KLM Surprise, kampaň která vyhrála několik cen a sbírala miliony zhlédnutí. We WestJetu na to šli maličko jinak, ale výsledek je stejný – dojatí pasažéři a především pak diváci u YouTube

YouTube Rewind: What Does 2013 Say?

Nejvýraznějším videem letošního roku byla norská partička Ylvis (jejich video má téměř 300 milionů zhlédnutí a velké množství parodií a variací). Dále tu jsou američtí moderátoři Jimmy Kimmel a Jimmy Fallon, Kid President, Epic Rap Battles of History, Macklemore, PewDiePie a desítky dalších.

Důležité momenty roku 2013 (Česká republika)

Společně s YouTube Rewind je tu interaktivní video s tím nejlepším z českého rybníčku: ViralBrothers, Nicky Tučková, Johny Machette, Rytmus nebo sparťanský Harlem Shake..

A pro odlehčení tu máme ukázku, že i ve sboru pražské policie pracují lidé.

S výkřikem: “I love Prague” a se zjištěním, že oproti např. Ukrajině se nám tu žije krásně, se s vámi (milí čtenáři našeho blogu) rozloučím vánočním sestřihem ze seriálu Star Trek.

Captain Picard sings “Let it Snow!”

Autor: KašMír
Zdroj: tyinternety.cz

  • Share/Bookmark
NAPSAL Proximity Prague V 14:00